• Sznurki jutowe

Sznurki jutowe są w pełni ekologiczne, bezpiecznie dla dzieci i zwierząt. Mogą być stosowane w bezpośrednim kontakcie zżywnością. Ponadto cechuje je miękkość, wytrzymałość, delikatność, higroskopijność ibrak tworzyw sztucznych w składnie. To zdecydowanie numer jeden na Polskim rynku!

Są na wagę złota dla osób zajmujących się rękodziełem. Dzięki nim powstaną niepowtarzalne motywy i wzory. Możemy tworzyć wiele ciekawych gadżetów, które sprawią że wnętrze naszego domu stanie się przytulne, a w procesie samego tworzenia może ograniczyć nas tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Mogą służyć do tworzenia: dekoracji, makram, łapaczy snów; lampionów, kwietników; toreb koszyków; osłonek na doniczki; podkładek, obrusów, serwetek; drapaków dla kocich rodzin i wielu innych. Oraz do celów nie związanych z rękodziełem: pakowania paczek, prezentów, upominków; pieczenia, peklowania, gotowania, wiązania szynki (nie powodując zmiany aromatu i smaku mięsa); suszenia mięsa, grzybów, warzyw; produkcji świec jako knot; podwiązywania roślin w ogrodzie.

Sznurek może delikatnie różnić się odcieniem w zależności od partii produkcyjnej. W jednym zamówieniu wysyłamy zawsze sznurki z tej samej partii.